Zdjęcia Bartka Murackiego, autora słynnego już zdjęcia pocałunku Natalii Przybysz i Anny Rusowicz z Woodstocku 2015 roku będzie można obejrzeć w serwisie MuzykaiPrawo.pl

Bartek to przedstawiciel ginącego już gatunku fotoreporterów zajmujących się konsekwentnie fotografią koncertową. Jak pisze na swoim blogu: “Muzycy na scenie przede mną, tłum publiczności za plecami – dzięki temu czuję, że żyję! Fotografia koncertowa pozwala mi na twórcze wzbogacenie chwili doświadczania muzyki i stworzenie autorskiej wizualnej relacji z koncertu. Realizuję również reportaże typu „making of” z planów zdjęciowych, teledysków lub w studiach nagraniowych oraz sesje promocyjne zespołów”.

Co jak co jednak, ale ta fota jest absolutnie genialna. I pewnie zostanie prawdziwym symbolem festiwalu Woodstock.

Woodstock

Bartek współpracował m.in. z Gentlemanem (Niemcy), Zion Train (UK), Kapelą ze Wsi Warszawa (Warsaw Village Band), Anthonym B (Jamajka), Blue King Brown, Tackhead, Mariką, Pablopavo, Maleo Reggae Rockers, Leną Romul, Apteką i innymi.

Publikował w: Aktivist, Zwierciadło, Gazeta Wyborcza, T-Mobile Music, Independent.pl, Reggaenet.pl, Reggaeville, United Reggae, Free Colours.

Z Bartkiem staraliśmy się nawiązać współpracę od dłuższego już czasu. Jednak nawał pracy z obu stron skutecznie nam to uniemożliwiał, ale ostatecznie udało nam się dopiąć ostatnie szczegóły.

Pierwszy wrzut fotografii Bartka już można oglądać w naszej nowej odsłonie strony- to zdjęcia ludzi wykonane na tegorocznym Woodstocku. Zobacz: Ludzie “Woodstocku 2015” w obiektywie Bartka Murackiego.

Cieszymy się jak dzieciaki, zapraszając jednocześnie do stałego odwiedzania naszej strony.

Bartek prowadzi swój blog, koncertowy, making-off, oraz codzienny, a także udostępnia swoje zdjęcia na FB.

Fot. Bartek Muracki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *