Czy warto jest robić KULTURĘ w tym kraju? Nie, nie warto. Wkraczając jednak na ambitną ścieżkę idei musisz zdać sobie sprawę z jednego podstawowego faktu. Twoje życie od tej chwili będzie ciężką wyboistą drogą. Orką na ugorze. Powodzenia!

Dwa proste zestawienia. Żadnego wartościowania. Żadnych ocen. 4 listopada w sieci ma miejsce oficjalna premiera nowego klipu Donatana “My Słowianie” – jednego z bardziej znanych producentów polskich na scenie hip – hopowej. Kawałek traktuje generalnie o urodzie słowiańskich kobiet, choć tak naprawdę to 4 minutowe, nawet niezbyt zakamuflowane soft – porno, łącznie ze scenami mleka wypływającego z ust urodziwej panny, które w odpowiednio zastosowanym “slow motion” pięknie spływa po jej łabędziej szyi.

Liczba odsłon /licznik na pewno jeszcze się nie zatrzymał/ – 15,2 mln /!!!!/

Z kolei dwa dni później – 6 listopada – sieć otrzymuje inną porcję muzyki, również z polskiego podwórka hip – hopowego. Tym razem to L.U.C. z Motion Trio w kooperacji z Anią Rusowicz. Piosenka opowiada o skomplikowanych w swej istocie relacjach damsko – męskich, przejściach, skutkach i smutkach.

Liczba odsłon /licznik już się nie zatrzymał ?/ – 38 tys. /!!!!/

No i jak. Warto jest robić kulturę wysokich lotów w tym kraju? 🙂 Bon voyage.

Tekst opublikowany w portalu natemat.pl

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *